Конкурс для студентів кафедри ОА на здобуття гранту від вітчизняного інноваційного підприємства

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Лого кафедри обліку та аналізу

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів ІІІ–IV курсів бакалаврату і I–II курсів магістратури, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування», позмагатися за грант у розмірі сукупно 12000 гривень від вітчизняного науково-виробничого підприємства, що виробляє інноваційну продукцію і хоче підтримати активних у професійному розвитку студентів та підвищити їхню мотивацію, залучивши до розв’язання завдань бізнесу через науково-практичні дослідження.

Студентські аналітичні дослідження повинні містити обґрунтовані практичні рекомендації розв’язання конкретних проблем реального підприємства, яке запроваджує змагання за грант. Умови конкурсу передбачають впровадження цих пропозицій в діяльність підприємства та оцінювання їхньої корисності на підставі реальних результатів.

За додатковою інформацією звертатися до ініціатора науково-практичного конкурсу – кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.