Команда EUSLink розпочала новий рік реалізації проєкту промозаходом для учасниць ВОНА Хаб

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фото із заходу

В Національному університеті «Львівська політехніка» розпочинається новий рік реалізації проєкту Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices (EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) за програмою Jean Monnet Module.

Команда проєкту EUSLink провела промозахід для учасниць проєкту розвитку професійного потенціалу жінок ВОНА Хаб. Їхнє залучення дасть змогу розширити цільові аудиторію проєкту за рахунок ініціативних жінок з ідеями розвитку підприємництва та внутрішньо переміщених осіб, які є слабозахищеними через війну в Україні.

Проєкт триватиме три роки – з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2025 року. Проєкт реалізовує кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку: керівник проєкту – професор, завідувач кафедри Назар Подольчак, координатор – старший викладач кафедри АФМ Олег Дума.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу