Українська академічна інтеграція до екосистеми стартапів Європейського Союзу: зв’язок з найкращими практиками

Керівник проєкту: Подольчак Назар Юрійович
Координатор проєкту: Дума Олег Ігорович
Адреса
м. Львів, вул. Бандери, 28А, 5 -й н.к., кім. 2б
Номер(и) телефону
+38 (068) 137-30-37
+38 (067) 676-11-49

Проєкт: Українська академічна інтеграція до екосистеми стартапів Європейського Союзу: зв’язок з найкращими практиками (EUSLink)»

Номер проекту:  101085767 — EUSLink — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Термін реалізації проєкту: 01.10.2022р. – 30.09.2025р.

Мета та завдання проєкту: метою проекту EUSLink є передача експертних знань та досвіду Європейського Союзу щодо розвитку стартапів українським університетам. Проект EUSLink реалізовуватиметься шляхом проведення набору навчальних курсів для студентів, дослідників та винахідників в українських університетах за підтримки представників академічного та стартап-середовища ЄС. Реалізація проекту EUSLink
налагодить зв’язки між українським інноваційним та академічним середовищем та екосистемою стартапів ЄС, посилить обмін досвідом, розповсюдить кращі європейські практики розвитку стартапів серед цільових груп проекту та сприятиме досконалості у викладанні та дослідженні в українських університетах.

Очікувані результати проєкту: результатом проекту EUSLink будуть стартапи, розроблені учасниками навчання протягом. Ці стартапи будуть готові до співпраці та взаємодії з європейською стартап-екосистемою. Команда проекту EUSLink сформує навчальні матеріали, які будуть верифіковані та доповнені в межах зовнішнього контролю якості. Запланована участь 300 учасників, які мають на меті сформувати та реалізувати власні стартами. Також результатом проекту буде активна спільнота учасників проекту EUSLink, об’єднана сторінкою проекту у Faceboo. У цьому проекті випускники проекту поділяться своїм досвідом співпраці з екосистемою стартапів ЄС, нададуть поради один одному та налагодять нетворкінг. Також ми очікуємо, що випускники проекту поділяться знаннями та досвідом, отриманими в проекті, для наступних поколінь підприємців та інноваторів в Україні. Команда проекту EUSLink організовуватиме онлайн-майстер-класи випускників проекту для студентів Львівської політехніки та університетів-партнерів.

Новини