Колегія та профком студентів і аспірантів Університету допоможе отримати міжнародний студентський квиток

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

International Student Identity Card (ISIC) – це міжнародний студентський квиток, який надає низку знижок у різних країнах світу. Він також підходить для аспірантів.

Для виготовлення ISIC потрібно мати:

• копію студентського або аспірантського посвідчення (у разі втрати студентського квитка треба взяти довідку в деканаті, що підтверджує статус студента);
  • копію закордонного паспорта;
  • фотографію 3×4;
  • 250 гривень.

Зібравши все необхідне, слід віднести його в аудиторію 235 головного корпусу Університету (Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки). Режим роботи – з 10 до 14 години.

Є ще й International Teacher Identity Card (ITIC) для викладачів, який також можна виготовити.