Кіра Бенчук: «Активне студентське життя дає можливість здобути абсолютно нові навички»

Людмила Прицька, студентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації
Кіра Бенчук

Серед численних вишів України Національний університет «Львівська політехніка» вирізняється не лише високим рівнем освіти, а й активним і насиченим студентським життям. Тут не просто навчають талановитих майбутніх фахівців, а виховують справжніх лідерів, творців та організаторів, готових змінювати світ на краще. До таких активних студентів належить і Кіра Бенчук, студентка другого курсу Інституту будівництва та інженерних систем. Кіра з перших днів навчання долучилася до студентського самоврядування. Ентузіазм, креативність і організаторські здібності дівчини швидко забезпечили їй визнання й успіхи. Перемога команди Кіри на фестивалі «Весна Політехніки 2024» стала ще одним підтвердженням її таланту та наполегливості.

— Що саме спонукало вас до вибору Львівської політехніки для продовження своєї освіти?

— Львівська політехніка належить до найкращих університетів країни, тому це був очевидний вибір для мене. Також я звернула увагу на активність студентського життя, адже це для мене дуже важливий фактор. У кінцевому підсумку я знайшла у Львівській політехніці все, що шукала.

— Які мотиви чи цілі стояли за вашим рішенням брати активну участь у студентському житті?

Спочатку я не мала чітких мотивів. Як і багато хто, після повномасштабного вторгнення я дещо переосмислила життя і зрозуміла, що хочу жити на повну, адже ніхто не знає, що буде завтра. Проте в процесі роботи над різними проєктами з’явилися й цілі, які ми з командою постійно ставимо перед собою і досягаємо.

— Які конкретні можливості ви бачите в активному студентському житті для свого особистого та професійного розвитку?

— Активне студентське життя дає можливість здобути абсолютно нові навички, яких не здобудеш більше ніде. Ти постійно вчишся чогось нового, цікавого, того, що раніше ніколи не робив. Це дає неймовірний досвід і емоції, які стануть у пригоді не лише в університетському житті, а й у майбутньому.

— Які ваші найбільші досягнення й успіхи в активності студентського самоврядування?

— Я вважаю, що найбільшим успіхом за два роки навчання в університеті є фестиваль «Весна Політехніки 2024», де наша команда, яка складалася з представників інститутів ІКНІ, ІБІС та ІГДГ, перемогла, здобувши не менш як 11 номінацій, а також гран-прі фестивалю. Ця подія для мене дуже значуща, бо я була менеджером та капітаном нашої команди під час підготовки. До того ж це надзвичайно важлива перемога для мого інституту, адже ІБІС останній раз перемагав 10 років тому, і нарешті цього року ми знову здобули перемогу.

— Що надихнуло вас приєднатися до профбюро і які ваші очікування від цієї діяльності?

— До профбюро я приєдналася завдяки старшокурсникам, які розповіли мені про нього, а також завдяки відео про фестивалі «Осінь Політехніки» і «Весна Політехніки», які я бачила перед вступом.

— Які ваші основні цілі та пріоритети в роботі у профбюро?

— Моїм пріоритетом номер один на цей час є робити все, щоб студенти мали що згадати після закінчення університету та могли дізнаватися щось нове для себе. Я хочу, щоб студенти мали можливість брати участь у цікавих проєктах, розвивати свої навички й таланти, а також знаходити нових друзів.

Приклад Кіри Бенчук яскраво ілюструє те, як можна поєднувати успішне навчання з активною позанавчальною діяльністю. Її досягнення, як-от перемога на фестивалі «Весна Політехніки 2024», є свідченням того, що активне студентське життя у Львівській політехніці — не просто розвага, а можливість для всебічного розвитку та самореалізації.