Хмельницькі політехніки вийшли у півфінал Всеукраїнського турніру «Стратегія фірми – 2021»

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Учасники турніру «Стратегія фірми – 2021»

Цьогоріч восьмий Всеукраїнський бізнес-турнір із управління smart-підприємствами та прийняття управлінських рішень «Стратегія фірми – 2021» зібрав рекордну кількість учасників – 3693 з усіх куточків України й не тільки!

Традиційно до інтерактивного бізнес-батлу долучилась потужна команда стратегів із Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». У підсумку запеклої боротьби за кращі показники підприємства та лідерство на ринку 12 студентів Хмельницької політехніки успішно подолали відбірковий етап, ставши лідерами своїх груп, та пройшли до півфіналу турніру.