16 травня 2024 року в рамках навчального процесу кафедри хімічної технології переробки нафти та газу Національного університету «Львівська політехніка» відбулась непересічна подія. Прочитати лекцію для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», з курсу «Обладнання і конструкційні матеріали» на тему «Конструкційні матеріали для виготовлення нафто- й газопереробного обладнання» було запрошено керівника підрозділу сировини та матеріалів групи складської логістики ПАТ «Укрнафта» західного регіону України Василя Пирина.
Василь Васильович з радістю відгукнувся на запрошення і провів цікаве та змістовне заняття, поділившись зі студентами власним досвідом правильного підбору, застосування і зберігання конструкційних матеріалів, які використовують для виробництва обладнання нафто- й газопереробних заводів.
Колектив кафедри хімічної технології переробки нафти та газу щиро вдячний Василю Пирину за плідну співпрацю!
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/17/para/gallery/khtng-foto1.png?itok=6rovR3iR)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/17/para/gallery/khtng-foto2.png?itok=tDgs8U6r)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/17/para/gallery/khtng-foto5.png?itok=itiAJPQm)