Катедра української мови підготувала друге видання «Збірника тестових завдань з української літератури»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

«Збірник тестових завдань з української літератури (за новою програмою). Друге видання, доповнене і виправлене» містить 1424 тести з української літератури для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання випускників середніх шкіл і вступників до Національного університету «Львівська політехніка» та інших навчальних закладів України.

Завдання з української літератури охоплюють усну народну творчість, усі періоди літературного процесу до кінця ХХ ст., а також теорію літератури. Опрацювання поданого матеріалу сприятиме виробленню навичок роботи з конкурсними тестами під час незалежного оцінювання й розвине вміння оперативно розв’язувати екзаменаційні тестові завдання. Типи завдань максимально наближені до вимог Українського центру оцінювання якості освіти. Матеріали підготував колектив викладачів катедри української мови Львівської політехніки за участю вчителів-словесників львівських шкіл.

Для учнів і вчителів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, слухачів і викладачів підготовчих курсів.