Кафедра вищої математики ІМФН впродовж 2022 року збагатила свій навчально-методичний доробок

Кафедра вищої математики Львівської політехніки
Навчально-методичний доробок кафедри ВМ

Впродовж 2022 року кафедра вищої математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки збагатила свій навчально-методичний доробок такими працями:

1. Збірник задач з математичного аналізу. Ч.1. / Бобик І.О., Бродяк О.Я., Веселовська О.В., Вовк М.І., Дрогомирецька Х.Т., Клапчук М.І., Рибицька О.М., Сало Т.М. – Львів: Растр-7, 2022. – 408 с.
  2. Математичний аналіз. Частина 2.: Підручник / Філевич П.В., Андрусяк І.В., Бродяк О.Я., Гошко Л.В., Квіт Р.І., Орищин О.Г. – Львів: Растр 7, 2022. – 334 с.
  3. Лінійна алгебра та аналітична геометрія. Теорія й моделі, приклади й задачі : Підручник / З.М. Нитребич, М.І. Кучма, Х.Т. Дрогомирецька, М.І. Клапчук. Київ, Видавничий дім «КОНДОР», 2022. – 560 с.
  4. Задачі підвищеної складності з вищої математики. Навчальний посібник у 2-х ч. / М.І. Кучма, А.З. Мохонько. Львів: СПОЛОМ, 2022. – 176 с.

Вся навчальна література укладена відповідно до типових навчальних програм для закладів вищої освіти. Кожна з книжок містить короткі теоретичні відомості, приклади розв’язування задач і низку задач математики, які можна використовувати для самостійної роботи і для підготовки до семестрових контролів.

Підручник «Математичний аналіз. Частина 2» є продовженням навчального посібника «Збірник задач з математичного аналізу. Частина 1». Навчальний посібник «Задачі підвищеної складності з вищої математики» можна використовувати не лише для самостійної роботи, але й для підготовки до студентських олімпіад з математики різного рівня.

Всі запропоновані напрацювання будуть корисними для студентів закладів вищої освіти, які вивчають розділи вищої математики, а також для викладачів, які готують команди до математичних олімпіад.

Навчально-методичний доробок кафедри ВМ Навчально-методичний доробок кафедри ВМ Навчально-методичний доробок кафедри ВМ Навчально-методичний доробок кафедри ВМ