Кафедра педагогіки та інноваційної освіти провела серію вебінарів «Цифрові інструменти Google в житті абітурієнта»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провела серію із чотирьох вебінарів «Цифрові інструменти Google в житті абітурієнта» під гаслом «Формуючи цифрову компетентність абітурієнта – формуємо наше майбутнє». Оригінальний формат зустрічей, який поєднував 30-хвилинний прямий ефір на YouTube та 30-хвилинну сесію «питання-відповіді» в Google Meet, дав змогу залучити до участі понад 1000 учнів, випускників минулих років та їхніх батьків.

Прямі ефіри та знайомство з інструментами Google провів доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти Олег Стечкевич (Google for Education Certified Trainer), зустрічі в рамках Meet-конференцій – Тетяна Горохівська (завідувачка кафедри) та Наталія Чубінська (доцентка). У процесі обговорення було розглянуто питання організації вступної кампанії 2023 року, можливості академічної мобільності та працевлаштування.

Короткий огляд заходів

• Вебінар № 1. «Google Keep як інструмент систематизації важливої інформації»
    Мета: навчити систематизувати інформацію на персональному комп’ютері та в мобільному пристрої.
    • встановлення застосунку Google Keep;
    • створення текстових нотаток;
    • додавання світлин, голосових повідомлень та посилань;
    • організацію колективної роботи;
    • роботу з мітками та сповіщеннями.
  • Вебінар № 2. «Google Календар як інструмент ефективного планування»
    Мета: навчити раціонально використовувати час, планувати свою діяльність не тільки перебуваючи у статусі абітурієнта.
    • встановлення застосунку Google Календар;
    • організацію роботи з різних облікових записів;
    • налаштування базових параметрів;
    • інтерфейс;
    • створення нагадувань, зустрічей, завдань та подій;
    • додавання конференцій та запрошення гостей;
    • створення спільних та загальнодоступних календарів.
  • Вебінар № 3. «Google Документ як інструмент для написання мотиваційних листів»
    Мета: навчитися використовувати можливості хмарного текстового редактора для формування мотиваційних листів.
    • встановлення застосунку Google Документ;
    • інтерфейс;
    • налаштування базових та розширених параметрів;
    • голосове введення тексту;
    • режим пропонування;
    • організацію колективної роботи через доступи;
    • перевірку граматики та правопису;
    • переклад на інші мови;
    • інтеграцію штучного інтелекту (можна переглянути мотиваційний лист, який би написав Ісаак Ньютон для вступу до Національного університету «Львівська політехніка».
  • Вебінар № 4. «Google Презентація як інструмент підготовки резюме та портфоліо»
    Мета: навчитися використовувати можливості хмарного редактора презентацій для формування резюме та портфоліо.
    Розглянуто:
    • структуру резюме та портфоліо;
    • ключові компоненти й типові помилки їхнього оформлення;
    • інтерфейс та роботу Google Slides;
    • організацію колективної роботи;
    • завантаження та експорт готових робіт;
    • роботу в режимі доповідача;
    • бібліотеки шаблонів резюме та портфоліо.

Записи всіх вебінарів можна переглянути на платформі YouTube.