Кафедра міжнародної інформації організувала для студентів зустріч із випускницею Софією Холявко

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

13 грудня кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки організувала для студентів зустріч із випускницею кафедри Софією Холявко.

Софія поділилася своїм досвідом пошуку роботи, зміни місця праці й докладно розповіла про свою поточну посаду Talent Recruitment Team Lead у голландській IT-компанії Levi9 Technology Services.

Гостя у своїй презентації виокремила три блоки: розказала про себе та свій досвід, детальніше про компанію Levi9, а також про те, який зв’язок між освітою, здобутою на кафедрі міжнародної інформації, та тим, що Софія безпосередньо використовує в роботі.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі