Кафедра міжнародної інформації запрошує на дискусію щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Кафедра МІ запрошує на дискусію щодо реінтеграції окупованих територій

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та громадська організація «Аналітичний центр «Експерт-група» запрошують до участі у заході в рамках проекту «Експертні дискусії – 2017», який відбудеться 23 жовтня 2017 року.

Тема дискусії – «Ризиковий потенціал реінтеграції тимчасово окупованих та суміжний територій Донецької та Луганської області: політико-правові та соціально-економічні чинники майбутнього миробудівництва».

Місце проведення заходу – кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки, ауд. 126 ІІІ навчального корпусу Університету (пл. Святого Юра, 1). Початок о 16:00.