Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини провела Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Скріншот з онлайн-конференції

Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки 27 травня 2021 року провела в онлайн-форматі Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Історико-культурна спадщина: від збереження до сталого розвитку». У заході взяли участь студентство Львівської політехніки, гості з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, працівники музеїв Львова, а також викладачі кафедри ІМКС.

Доповіді учасників характеризувалися широким полем наукових пошуків та глибиною досліджень актуальних проблем історико-культурної спадщини: від окремих пам’яток культури, проблем їхнього збереження та розкриття потенціалу до викликів у культурній індустрії в період Covid-19.

Модерування заходу здійснювали викладачі кафедри ІМКС Оксана Годованська та Наталія Панас.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції