Іноді пари в університеті можуть нагадувати здійснення мрій. 27 листопада одночасно збулася мрія дуже багатьох студентів – шанувальників популярного співака Ivana Navi. ГО «Львівський Молодіжний Клуб» запросило виконавця однієї із рейтингових пісень «Такі молоді» на зустріч із політехніками, яка протривала цілу пару – понад півтори години.
Звичайно ж, величезна аудиторія 4-го навчального корпусу була вщерть заповнена, а студенти постійно прибували. Більшість, як не важко здогадатися, – дівчата. Та так і повинно бути!
Трохи часу співак, який лише на декілька років старший від своїх шанувальників, розповідав, як від кавер-гурту прийшов до сольної кар’єри, а також ділився власними думками про життя, цінності та те, що його спонукає досягати поставленої мети.
Каже, що програму-максимум: що має досягнути до 25 років (нині співакові – 26), – виконав. Став відомим в Україні, його пісні звучать на різних радіостанціях, відомі його сольні та спільні концерти. До 30-річчя мріє підкорити Європу, бо переконаний, що й там матиме не менше шанувальників.
– Важливо ставити перед собою цілі. А також не забувати: вміння йти за метою відіграє велику роль. Кожен для себе має зрозуміти, що найбільше подобається робити і в цьому напрямку розвиватися. Колись я потрапив на «Голос країни». Окрім голосу я не мав нічого. Але була віра у свої сили – це вже багато. Для мене то було чимось неймовірним. Окрім досвіду, тоді не здобув нічого (хоча й це дуже потрібно), але переконався: музика – це моє і я хочу в ній досягти успіху. Давно спостеріг, що завжди в моєму житті з’являються люди, які вірять у те, що я роблю і готові підтримати в цьому. Тож, не хочу бути банальним, та якщо чогось дуже запрагну, то рано чи пізно воно з’являється. У нашому житті направду багато шансів, головне – вміти ними скористатися, – каже Ivan Navi.
Велику роль свого часу в житті хлопця відіграло знайомство з Андрієм Кузьменком (Скрябіним). Саме він став поштовхом до серйозного пошуку себе в музиці, саме він придумав для Івана сценічне псевдо – Navi (Іван навпаки).
– Це людина, яка вміла показати справжнє життя. Я тоді співав у кавер-гурті. Шукав себе в музиці. Він порадив мені почати творити власний проект. Для мене Скрябін – це зразок людяності. Нині не так багато таких, як він – простих, щирих, справжніх. Він умів підтримувати й цінував інших людей.
Запитань від студентів було безліч. Склалося враження, що вони вирішили максимально дізнатися про свого кумира. І, на їхню радість, Іван був дуже щирий.
– Нехай вас критикують. Головне – не здаватися, а вірити. Я вірю в Бога і впевнений, що Він мені допомагає. Я завжди йду вперед і ніколи не зациклююся на тому, що кажуть інші. А роблю те, що люблю. А ще, знаю одну істину: що комфортніше живеш, то більше деградуєш. Прогресувати можна лише тоді, коли відчуваєш певний дискомфорт. Це спонукає до росту. Тому виходьте зі зони комфорту і зростайте, – закликав студентів співак.
Завершення зустрічі було дуже тривалим, бо всі хотіли сфотографуватися, на згадку. Ну й, звичайно, щоб похизуватися перед друзями: «до нас на пару в Політех приходив Ivan Navi».