Центр «Інтеграція» просить підтримки у справі трансформації Університету в безбар’єрне навчальне середовище

Ніна Гайдук, МЦПП «Інтеграція» Львівської політехніки
BFW Smartinfo

До уваги викладачів та студентів Львівської політехніки!

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» активно співпрацює з Вюрцбурзьким університетом імені Юліуса Максиміліана в рамках програми «Інклюзія людей з інвалідністю», яку фінансує Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини.

Окрім спільно проведених науково-практичних заходів, консультацій, що відбуваються на постійній основі, за підтримки Вюрцбурзького університету та організації BFW (Berufsförderungswerk Würzburg ) в головному корпусі Львівської політехніки було розміщено три маячки (iBeacons) з інформацією:

• загальною – для відвідувачів та студентів Університету;
  • спеціальною – для людей незрячих та слабозорих.

Система працює таким чином.

1. Ви завантажуєте у свій смартфон застосунок BFW Smartinfo (він є безкоштовним).
  2. Перебуваючи на території головного корпусу Університету, починаючи з подвір’я, Ви можете отримати вже завантажену в застосунок інформацію. Для цього:
    • увімкніть Bluetooh;
    • увімкніть передачу геоданих (GPS);
    • зайдіть у застосунок, який уже є на Вашому телефоні (Інтернет для цього не потрібний, він потрібен лише для завантаження застосунка);
    • натисніть Einstellungen (Налаштування), тут Ви можете змінити мову на українську.
    • натисніть Daten Aktualisieren (Актуалізувати дані).
    • через кілька хвилин, коли побачите, що інформацію оновлено, Ви зможете почути її із застосунка.

Поки що інформацію в застосунку опрацьовують та редагують, і вона не претендує бути вичерпною. Всі охочі можуть долучитися до роботи над її вдосконаленням.

Для продовження існування проекту важливою є кількість завантажень застосунка та кількість його постійних користувачів!

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» Львівської політехніки просить Вашої підтримки у процесі трансформації Університету в безбар’єрне навчальне середовище!

З будь-яких питань звертайтесь в ауд. 104 29-го навчального корпусу (вул. Є. Коновальця, 4) до Мар’яни Гасяк (mhasiak@ukr.net).

BFW Smartinfo BFW Smartinfo BFW Smartinfo