Представники ІМФН налагоджують співпрацю з колегами із Гуманітарної академії імені Алєксандра Гєйштора

Кафедра МІ Львівської політехніки
Гуманітарна академія імені Алєксандра Гєйштора

7 червня 2019 року завідувач кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» професор Василь Гулай і доцент кафедри МІ Віра Максимець виступили на ІІ Міжнародній науковій конференції «Органи територіального самоврядування у формування громадської безпеки» в Гуманітарній академії імені Алєксандра Гєйштора (Польща, м. Пултуськ). Тема доповіді – «Кризи та конфлікти в новоутворених обʼєднаних територіальних громадах України».

За підсумками роботи конференції підготовлено колективну монографію, до якої львівські політехніки подали підрозділ англійською мовою.

Паралельно із налагодженням наукових контактів із польськими колегами представники Університету окремо обговорили можливості співпраці в освітній сфері, зокрема через можливості для майбутніх студентів освітньої програми «Міжнародна інформація» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Львівської політехніки здобувати паралельну освіту за спеціальностями Гуманітарної академії імені Алєксандра Гєйштора:

• «Економічна безпека»;
  • «Безпека фірм та інституцій»;
  • «Міжнародна безпека»;
  • «Кризове управління в локальній адміністрації».