ІКТА запрошує студентів усіх спеціальностей на І етап Всеукраїнської олімпіади з робототехніки

ІКТА Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки. Олімпіада проводитиметься у два тури: теоретичний та експериментальний.

Завдання теоретичного туру полягає у відповіді на 25 питань з робототехніки. Критерій оцінки – 1 бал за кожну правильну відповідь. Завдання експериментального туру полягає в змаганні автономних роботів за регламентом ROBORACE на навчально-тренувальній трасі кафедри фотоніки. Критерій: І місце оцінюється в 75 балів, ІІ місце – в 65 балів, ІІІ місце – в 55 балів і т.д.

Ознайомитися з регламентом можна на сторінці гуртка робототехніки.

Теоретичний тур відбудеться 22 лютого 2017 року в ауд. 220 ІІІ навчального корпусу Львівської політехніки, початок о 16:00. Експериментальний тур відбудеться в той же день у фойє студентської бібліотеки Університету, початок о 17:00.

До участі в олімпіаді організатори запрошують студентів усіх спеціальностей.