Гостьова лекторка з Фінляндії прочитає для політехніків серію лекцій із кроскультурного бізнесу

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Марія Іванова-Гонне

У межах програми «Гостьовий лектор» Національного університету «Львівська політехніка» на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту відбудеться серія лекцій англійською мовою у галузі кроскультурного бізнесу. Спікерка – Марія Іванова-Гонне, доцентка факультету соціальних, бізнес-наук і права Університету Abo Akademi (м. Ваас, Фінляндія).

Програма лекцій

1. Основи кроскультурності: ділове спілкування / Basics of Cross-Cultural Business Communication
  2. Моделі національної культури / Models of National Culture
  3. Вплив культури на поведінку споживачів і рекламу / Culture Impact on Consumer Behavior and Advertising
  4. Міжкультурна комунікація в організаціях та між ними / Cross-Cultural Communication in and Between Organizations
  5. Фінляндія: культурний огляд та специфіка ведення бізнесу / Finland: Cultural Overview and Specifics of Doing Business

Лекції відбуватимуться щосереди з 6 березня до 3 квітня 2024 року в аудиторії 421 IV навчального корпусу Львівської політехніки та онлайн на платформі Zoom. Початок о 15:00 (V пара).

Приєднуйтесь, щоб не пропустити цікаві та пізнавальні лекції, які розширять ваші знання у галузі кроскультурного бізнесу!

Афіша заходу Афіша заходу Марія Іванова-Гонне