Моніторингова група Національного Еразмус+ офісу в Україні здійснила візит до Львівської політехніки.
Фахівці програми Іванна Атаманчук та Вероніка Єфименко зустрілися зі студентами, викладачами та відповідальними за міжнародну співпрацю на кафедрах, а також із працівниками Еразмус-офісу Центру міжнародної освіти університету.
– Це дуже важлива подія, адже програма Еразмус К1, у якій Львівська політехніка бере участь, діє на державному рівні. Щоб кількість міжнародних академічних обмінів зростала, треба чітко дотримуватися вимог, відповідно до Міжнародної хартії Еразмус+. Інформацію про це потрібно максимально поширювати, – розповідає очільниця Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Наталя Гоц.
На зустрічі в Еразмус-офісі університету його працівники інформували про роботу за цією програмою та відповідні документи своєї діяльності. Інформація про всі 17 конкурсів, які вже оголошено студентам, аспірантам, викладачам, адміністрації, є на сайті.
На зустрічі зі студентами, які вже скористалися програмою і з тими, які не пройшли за конкурсом, розгорілася дискусія про досвід участі в Еразмус+, позитивні моменти і проблеми. Результатом стало рішення створити спільноту студентів-випускників програми академічної мобільності Еразмус+, які мають ширші можливості працевлаштування як в Україні, так і в Європі. Відтак вони зможуть ділитися своїм досвідом із майбутніми учасниками програми.
Аналогічно своїм досвідом поділилися викладачі. Коли до розмови долучилися відповідальні за міжнародну діяльність кафедр, представники Еразмус-офісу порушили питання доступності та прозорості програми.
Центр міжнародної освіти інформував моніторингову комісію про те, як саме конкурс відбувається в університеті. Представниці комісії відповіли на численні запитання учасників зустрічі. Загалом роботу Львівської політехніки визнали позитивною, однак докладнішу оцінку з цього приводу буде висвітлено у відповідному звіті комісії.
![Фахівці Національного Еразмус+ офісу в Політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img4950.jpg?itok=z5kXO376)
![Фахівці Національного Еразмус+ офісу в Політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img4948.jpg?itok=uIajtD4k)
![Фахівці Національного Еразмус+ офісу в Політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img4947.jpg?itok=Yg9_7XqY)
![Фахівці Національного Еразмус+ офісу в Політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img4943.jpg?itok=DlMYmQPa)
![Фахівці Національного Еразмус+ офісу в Політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img4942.jpg?itok=HoimrQFC)