Фахівці IT Expert зустрілися з першокурсниками двох програм Львівського ІТ Кластеру в Політехніці

ІТ Expert
Фото із зустрічей

Наприкінці 2022 року фахівці IT Expert – освітньої ініціативи Львівського ІТ Кластеру, яка допомагає молоді вчитися та будувати кар’єру в ІТ, – зустрілися з першокурсниками програми IT Sales Management у Львівській політехніці, щоб представити їм нового куратора програми – Тараса Петріва з компанії N-iX. Тарас зможе передати багато цінного досвіду студентам, адже обіймає в компанії посаду Associate Director, Customer Engagement.

Варто зазначити, програма IT Sales Management є однією з «наймолодших» програм, які підтримує ІТ Кластер, але зацікавлення компаній Кластеру велике, адже фахівці цього напряму зараз дуже потрібні індустрії.

Окрім того, IT-експерти зустрілися з першокурсниками програми Robotics у Львівській політехніці, подія відбулася в головному львівському офісі SoftServe. Фахівці компанії розповіли студентам, як створюють роботів та які перспективи відкриває ця спеціальність.

Ну і вже за традицією першокурсники дізналися більше про Львівський ІТ Кластер та отримали картки ІТ Club Loyalty.

Ще більше цікавих зустрічей зі студентами відбудеться вже у 2023-му.

Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей