ІТ-Компанія EPAM долучилась до підтримки програми «Системи штучного інтелекту» у Львівській політехніці

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
EPAM

ІТ-Компанія EPAM долучилась до ініціативи розвитку освіти в Національному університеті «Львівська політехніка» й надала комп’ютерне обладнання для технічного забезпечення програми «Системи штучного інтелекту».

Заснована в 1993 році компанія EPAM визнана лідером у сфері розробки програмних рішень низкою незалежних аналітичних агентств. Штаб-квартира компанії розташована в США, штат співробітників налічує більше 20 000 ІТ-фахівців. EPAM працює з клієнтами по всьому світу, використовуючи свої відзначені нагородами центри розробки в Центральній і Східній Європі та офіси в 17 країнах у Північній Америці, Європі та Азії.