«Дипломи, які ніколи не видадуть»: у центрі Львова вшанували пам’ять загиблих на війні студентів

Львівська міськрада
фото новини

Студентська рада Львова та управління молодіжної політики Львівської міськради провели соціальну акцію «Дипломи, які ніколи не видадуть» у пам’ять загиблих студентів внаслідок повномасштабного вторгнення.

Сьогодні, 12 серпня, у День молоді на площі Ринок розмістили більше 40 дипломів студентів з усієї України, які загинули у боротьбі за незалежність нашої країни. Ці дипломи ніколи не побачать своїх власників. На них вказані лише ті імена, що зараз відомі, справжня цифра загиблих є набагато більшою. Зокрема, на одному з дипломів можна побачити ім’я студента першого курсу магістратури Інституту геодезії Львівської політехніки Петра Гавриліва, який загинув на початку липня.

«Молоддю в Україні вважаються особи від 14 до 35 років, і студентство складає найбільш активну аудиторію, що розвиває своє місто, країну, приносить та вводить зміни. Саме тому ця акція є жорстоким нагадуванням кожному про те, що ми маємо продовжувати боротьбу та волонтерство у пам’ять тим, хто загинув, захищаючи батьківщину. З перших днів повномасштабного росії в Україну молоді люди взяли в руки зброю і пішли захищати свою країну. На жаль, дуже багато молодих людей загинули, і ми повинні пам’ятати про них, вшановувати їх», – зазначив керівник управління молодіжної політики Львова Ростислав Юник.

Довідково. 12 серпня у світі відзначають міжнародний день молоді. Свято заснувала Генеральна Асамблея ООН у 1998 році. Цього року в Україні вперше разом з усіма святкують День молоді у серпні, а не в червні, як це було раніше. 

Нагадаємо, 2 липня у війні з російським агресором загинув студент Інституту геодезії Львівської політехніки Петро Гаврилів

фото новини фото новини фото новини фото новини фото новини фото новини фото новини