Доцентка кафедри систем автоматизованого проектування бере активну участь у проєкті «Дні Політехніки в школі»

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Фото із заходу

Кафедра систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій підтримує традицію профорієнтаційної співпраці Львівської політехніки зі школами та ліцеями.

Доцентка кафедри Наталя Бокла бере активну участь у проєкті «Дні Політехніки в школі», який допомагає учням правильно здійснити вибір своєї майбутньої професії та дізнатись новинки зі світу фундаментальних і гуманітарних наук.

Початок роботи був у загальноосвітній школі № 3 Львівської міської ради, пізніше представниця кафедри завітала до ліцею № 37 Львівської міської ради, також побувала у Професійному центрі святого Івана Боско, працювала під час інженерних тижнів у Ліцеї № 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради.