Доцентка кафедри РМР підвищувала кваліфікацію у Майстерні стратегічного планування розвитку громад

Кафедра регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки
Фото із заходу

21–22 лютого 2024 року к.держ.упр., доцентка кафедри регіонального та місцевого розвитку Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки Олександра Нєма взяла участь у Майстерні стратегічного планування розвитку територіальних громад – заході, організованому громадською організацією «Інститут громадянського суспільства» у рамках програми «UA-EU: згуртованість та розвиток» за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Надана командою експертів інформація, практичні кейси та обговорення запропонованих питань усіма учасниками майстерні дали змогу підвищити рівень професійних компетентностей щодо стратегічного планування розвитку територіальних громад, розвинути уміння й навички розробки стратегії розвитку територіальних громад, залучення молоді та інших соціальних груп до планування.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Сертифікат учасника