Доцентка кафедри МПА була спікеркою Всеукраїнської конференції «Лідерство і обдарованість: сучасний науковий дискурс і освітня практика»

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з онлайн-конференції

Доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Роксолана Винничук виступила в ролі спікера Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Лідерство і обдарованість: сучасний науковий дискурс і освітня практика», яка відбувалась 14–19 лютого 2024 року.

Зокрема, в межах роботи конференції представниця Університету провела фокус-групу у форматі світового кафе на тему «Шляхи формування лідерських якостей школярів». Понад 100 учасників заходу активно працювали в малих групах із використанням інтерактивної дошки Padlet.

Також в межах заходу Роксолана Винничук розповіла педагогам про переваги навчання у Львівській політехніці, зокрема в Інституті економіки і менеджменту, поділилась інформацією про освітньо-професійні програми, які пропонує наш університет.

Захід відбувся у жвавій та невимушеній атмосфері, учасники вели активний діалог.

Спасибі організаторам конференції за можливість обмінятися досвідом, почути цікаві доповіді та підвищити кваліфікацію!

Скріншот з онлайн-конференції Подяка від організаторів