Доцент кафедри міжнародної інформації – один зі спікерів V Харківського міжнародного юридичного форуму

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Петро Сухорольський, доцент кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка», – один зі спікерів V Харківського міжнародного юридичного форуму, зокрема дискусії «Штучний інтелект та відкриті дані», яка відбудеться 22 вересня 2021 року.

Штучний інтелект та відкриті дані – багатообіцяючі технологічні досягнення і потужні аналітичні інструменти. З 2015 по 2020 рік використання штучного інтелекту в деяких бізнес-секторах зросло на 270%. Світовий ринок штучного інтелекту у наступні п’ять років за різними оцінками складатиме від 190,6 до 327,5 мільярдів доларів США.

Дискусія присвячена таким питанням: що таке штучний інтелект та відкриті дані, які можливості відкриває їхнє використання, чи є ризики у їхньому використанні, який вплив штучний інтелект та відкриті дані мають на суспільство, як відкриті дані сприяють прозорості, громадському контролю над урядами та розвитку бізнесу тощо.

Дискусія розрахована на широку аудиторію. Мова – українська.

Не пропустіть можливість та зареєструйтеся на захід «Штучний інтелект та відкриті дані» у форматі Zoom.

Ознайомитися з усією програмою (з 20 до 24 вересня 2021 року) можна на сайті Форуму.