До студентів кафедри КПП на практичне заняття завітала слідча Львівського районного управління № 2

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заняття

На практичне заняття для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти доцентка кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Світлана Сорока залучила Марію Кікілашвілі – слідчу слідчого відділу поліції № 2 Львівського районного управління № 2 Головного управління національної поліції у Львівській області.

Марія Кікілашвілі проінформувала студентів про вимоги, які пред’являють до роботи слідчого, навела конкретні приклади кримінальних проваджень, а також відповіла на запитання студентів. Зустріч мала дискусійний характер і викликала інтерес у студентів.