Асистент кафедри міжнародної інформації завершив стажування у рамках Вишеградської стипендіальної програми

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Тарас Польовий

Починаючи із жовтня 2020 року до червня 2021 року асистент кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Тарас Польовий реалізовував індивідуальне наукове дослідження в рамках участі у Вишеградській стипендіальній програмі (Visegrad Scholarship Program). Програма призначена для молодих науковців віком до 35 років з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Грузії, Північної Македонії, Молдови, Чорногорії, Росії, Сербії та України, які планують навчатися чи проводити дослідження в одному з університетів країн Вишеградської четвірки.

Стажування проходило базі кафедри міжнародних відносин і сучасної історії факультету історії і міжнародних відносин Білостоцького університету (Республіка Польща) під керівництвом доктора габілітованого, професора Євгеніуша Міроновіча.

За результатами дослідження Тарас Польовий:

• опублікував і подав до друку низку наукових статей та публіцистичних матеріалів;
  • взяв участь у міжнародних наукових конференціях;
  • підготував заявки на участь у програмах міжнародної академічної мобільності;
  • подав заявку на участь у IX Міжнародному конгресі дослідників Білорусі (1–3 жовтня 2021 року, м. Каунас, Литва);
  • в ході консультацій обговорив проміжні результати дослідження з науковим опікуном та викладачами кафедри міжнародних відносин і сучасної історії;
  • намітив подальші напрями та можливості співпраці з польськими колегами.
Тарас Польовий завершив стажування