Аспірантка ІТРЕ взяла участь у європейському конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit» у Варшаві

Кафедра НПЕ Львівської політехніки
Уляна Яхневич

Аспірантка кафедри напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки Уляна Яхневич взяла участь у найбільшій технічній і жіночій конференції в Європі – конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit». Студенткам, аспіранткам та молодим ученим-жінкам університетів України було надано (на конкурсних засадах) гранти для участі у цьому заході.

Метою конференції було зібрати в одному місці досвідчених фахівців, студентів, аспірантів і молодих вчених-жінок зі Східної Європи та Центральної Азії. Подія відбулася у Варшаві 13–14 листопада 2019 року за участю понад 6000 науковців із понад 50 країн світу.

На конференції були представники таких компаній як Amazon, Intel, Facebook, Cisco, Google, Siemens, Electrolux, P&G, Ericsson, 3M, EQUINIX, Credit Suisse, Santander, Citi, Paloalto, Nestle. Спеціальним гостем стала Сабріна Гонзалез із Гарвардського університету, яку називають новим Ейнштейном.

у конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit» у конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit»