Американські фахівці прочитають дві лекції для викладачів та студентів Львівської політехніки

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
афіша лекції

У рамках проведення V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики» 20 вересня 2017 року в ауд. 417 IV навчального корпусу Львівської політехніки американські фахівці Расселл Піттман та Джон Хілкі прочитають лекції для викладачів та студентів Університету.

• Расселл Піттман (Russell Pittman), професор, директор відділення економічних досліджень антимонопольного комітету при департаменті Юстиції США: «Реформування державних «природних монополій»: те, що знають економісти, але чого не знаємо ми»; початок о 14:15.
  • Джон Хілкі (Dr. John Hilke), економіст, співробітник Федеральної торгової комісії США: «Ринки в умовах цінової дискримінації. Оцінка ринкової влади в умовах цінової дискримінації»; початок о 16:00.

Лекції відбуватимуться англійською мовою.

Для участі необхідно зареєструватися, надіславши листа за адресою ol.lynnyk7@gmail.com, де зазначити прізвище, ім’я та по батькові, кафедру (для викладачів), групу (для студентів).

Приєднані файли