V Міжнародна конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на V Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики», яка відбудеться 21–22 вересня 2017 року.

Захід присвячено 25-річчю Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки.

Тематичні напрями роботи конференції:

• формування та реалізація конкурентної політики в сучасних умовах;
  • теоретичні та прикладні аспекти державного регулювання економіки;
  • вітчизняний та зарубіжний досвід розвитку конкуренції на товарних ринках;
  • механізми підвищення конкурентоспроможності в умовах нестабільності;
  • публічно-приватна взаємодія – сутність, перспективи розвитку та напрями вдосконалення;
  • економічна та інформаційна безпека держави та підприємств;
  • децентралізація та регіональний розвиток;
  • становлення громадянського суспільства та його роль у формуванні класу державних службовців, проблема взаємодії держслужбовців та громадськості;
  • соціальні аспекти зайнятості та конкурентоспроможності на ринку праці в контексті державного та регіонального розвитку.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 15 червня 2017 року подати заявку, тези доповідей та скан квитанції про оплату організаційного внеску на електронну адресу оргкомітету tpeconf2017@gmail.com.

Контакти:

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка»,
IV навчальний корпус Львівської політехніки, к. 502,
тел.: (032) 258-24-88, факс (032) 258-22-10,
e-mail: tpeconf2017@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції