Компанія AMC Bridge запустить у Львівській політехніці курс із 3D-програмування та комп’ютерної графіки

За матеріалами сайту Lviv.com
AMC Bridge запускає курси із 3D-програмування та комп’ютерної графіки

1 жовтня міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва AMC Bridge запускає курси із 3D-програмування та комп’ютерної графіки в чотирьох українських університетах у Дніпрі, Хмельницькому, Чернівцях та Сумах.

Із січня 2020 року до списку учасників програми долучиться також кафедра штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка», де курс буде впроваджено у навчальний процес.

Програму курсу складали фахівці з AMC Bridge, взявши за основу проєкти, над якими працює компанія. Студенти вчаться працювати з системою автоматизованого проєктування: створюють віртуальні сцени, програмують графічні об’єкти, змінюють їхні параметри та розміщення в просторі, розбираються з математикою камери – усе з нуля, без використання бібліотек. Великий акцент автори зробили на практичній частині курсу.