Alumni.Live: онлайн-зустріч з випускником Університету, студентським мером Львова Станіславом Гвоздінським

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Станіслав Гвоздінський

Вже стало традицією запрошувати випускників до Альма-матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостем наступної онлайн-зустрічі стане студентський мер Львова Станіслав Гвоздінський, з яким обговоримо формування молодіжної політики нашого міста, становлення молоді у воєнний час, її роль на шляху до Перемоги та в розбудові України.

Зустріч відбудеться 28 лютого 2023 року, початок о 12:00. Вмикайтесь у зазначений час на сторінці Львівської політехніки в Інстаграм!