Проєктний офіс Університету: пропозиція програми Горизонт 2020 у галузі штучного інтелекту для правоохоронних органів

Проєктний офіс Львівської політехніки

Актуальна пропозиція рамкової програми Горизонт 2020 від Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» – Developing a research roadmap regarding Artificial Intelligence in support of Law Enforcement (Розробка дорожньої карти щодо можливостей штучного інтелекту для правоохоронних органів).

Пропозиції в рамках цієї теми повинні демонструвати поетапний план реалізації технологій на основі штучного інтелекту, які могли б підтримати та покращити роботу правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю, включаючи кіберзлочинність та тероризм.

Розроблена дорожня карта має обґрунтувати:

• місце штучного інтелекту в системі правоохоронної діяльності;
  • основні пріоритетні підходи використання штучного інтелекту в боротьбі зі злочинністю, включаючи кіберзлочинність та тероризм.
  • як запобігти зловмисному використанню штучного інтелекту для злочинної діяльності й тероризму.

Запропонована дорожня карта дасть змогу підвищити рівень обізнаності щодо стану й тенденцій злочинної діяльності на основі штучного інтелекту. Пропозиція повинна містити конкретні сценарії правоохоронних органів у реальному житті, приклади і докази, що підтверджують їхні рекомендації.

Дедлайн – 27 серпня 2020 року.