Із цієї нагоди у Політехніці розпочалася триденна ювілейна Міжнародна науково-практична конференція. Її учасників об’єднала спільна тематика – «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду». Йдеться про здобутки, досвід, плани у проєкті, котру за фінансової підтримки Канадської агенції з міжнародного розвитку (CIDA) вдається успішно втілювати на базі Львівської політехніки.
На відкритті заходу проректор університету Роман Корж наголосив:
– Це єдиний проєкт, що триває у Львівській політехніці аж 20 років! І ми стали в ньому не туристами, а учасниками. Наразі зроблено дуже мало, порівняно з тим, що ще треба зробити попереду. Але кожна поїздка, кожна зустріч, кожен контакт дає можливість іти далі. Цей проєкт я називаю душевним.
До учасників через онлайнзв’язок звернувся Василь Кремень, який у час започаткування проєкту був очільником Міністерства освіти і науки. Він наголосив на важливості тих впроваджень проєкту, котрі вдається активно розвивати і втілювати.
Координатор проєкту «Реформування соціальних служб» з української сторони, який на час започаткування роботи був проректором з міжнародних відносин Львівської політехніки, ексзаступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич наголошує на трьох чинниках унікальності проєкту:
- студентоцентрована навчальна програма (навчання, освітня програма і процес спрямовані на потреби ринку);
- значна частина практики в освітніх програмах, тобто програма, близька до дуальної;
- міжнародний вимір програми.
На конференції обговорюють питання інтеграції міжнародного та вітчизняного досвіду у формуванні мережі партнерської співпраці; партнерства та міждисциплінарної взаємодії на шляху становлення Клініки здоров’я громади Львівської політехніки, котру розробили в контексті співпраці учасників Мережі партнерської взаємодії «Без обмежень».
Підсумками конференції стануть заходи Дня здоров’я, що відбудуться у суботу: симпозіум «Ментальне здоров’я і громада», конференція «Ментальне здоров’я: глобальні виклики ХХI століття».
У ювілейному заході беруть участь партнери проєкту з Канади, а також німецькі та польські колеги. Інституціями-партнерами ювілейної конференції стали згадані мережі партнерської взаємодії «Без обмежень» на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях, науковці і фахівці-практики, яких об’єднує дослідницька платформа «Без обмежень».
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6623.jpg?itok=_edekWMQ)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6630.jpg?itok=NDvS8PD3)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6645.jpg?itok=HfeOMBVV)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6659.jpg?itok=VEK1LXK-)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6675.jpg?itok=ymJrhBPx)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6699.jpg?itok=9D6IrOt0)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6732.jpg?itok=xBLcFA21)
![на конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img6739.jpg?itok=Zri3wa0V)