Виконані роботи

Перелік виконаних робіт

 1. Розроблення теоретико-концептуальних основ та методології щодо моніторингу та регулювання розвитку малого і середнього бізнесу з урахуванням специфіки динамічних ринкових процесів в Україні та в інших країнах світу.
 2. Надання рекомендацій щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку системи управління підприємством (СУП) для Департаменту економічної політики Львівської області.
 3. Розроблення пропозицій щодо комплексного оцінювання ефективності СУП, зокрема її інформаційної інфраструктури, та прагматичних рекомендацій щодо розбудови структурної оболонки бізнесу з метою розвитку ланцюгів вартості від ініціювання інноваційної розробки і до її впровадження на підприємстві, а також методів оновлення ІТ для Центру математичного моделювання ІППММ ім. Я. С. Підстригача НАН України та Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України.
 4. Розроблення науково-методичних підходів та практичних рекомендацій щодо оцінювання та підвищення ефективності інноваційних процесів на підприємствах.
 5. Надання послуг по діагностиці передумов соціально-економічного розвитку Ланнівської об’єднаної територіальної громади.
 6. Розроблення методики оцінювання ефективності технологічних ліній ТзОВ ВКФ «РОМ ЛТД».
 7. Розроблення стандарту організації України (СОУ) «Розрахунок тарифів на послуги зі зберігання нафти в резервуарному парку. Методика».
 8. Оцінювання вартості та готовності технологій до трансферу з університетів до бізнес-середовища.
 9. Обґрунтування вартості науково-технічної продукції Корпорації "Енергоресурс-інвест».
 10. Обґрунтування пріоритетних напрямів розширення портфелю туристичних послуг ФОП Мірошник Н.В.
 11. Розроблення інструментів механізму адаптації ТОВ «ПРОФБУДМАТ» до зміни умов  середовища господарювання.
 12. Визначення економічно привабливих напрямів диверсифікації діяльності ФОП Федчук О. В.    
Оновлено 2 роки 10 місяців тому