Порядок погодження та підписання документів при укладанні господарських договорів

1. Оформлення документів

Форми документів: для укладання господарського договору (договір на створення (передавання) науково-технічної продукції та додатки до нього: календарний план та протокол угоди про договірну ціну) та виконання господарського договору (акт здавання-приймання науково-технічної продукції та технічний акт здавання-приймання науково-технічної продукції) можна отримати у відділі науково-організаційного супроводу наукових досліджень (кім. 344 головного корпусу) або роздрукувати з сайту Львівської політехніки за посиланням.

Для господарських договорів на виконання науково-дослідних робіт додатково формують Технічне завдання (відповідно до вимог ДСТУ 3973-2000). Після завершення договору формується науковий звіт (згідно з вимогами ДСТУ 3008:2015).

2. Погодження та підписання

Документи за підписом наукового керівника, керівника роботи, начальника юридичного відділу та головного бухгалтера подаються у відділі науково-організаційного супроводу наукових досліджень (кім. 344 гол. корпусу) з 9.00 до 13.00 та з 13.30 до 15.00.

Підписання документів  на кожному з етапів здійснюється за подання повного комплекту документів.

Для попереднього узгодження проєкт договору та супровідні документи можна надіслати на електронну адресу science.contract@lpnu.ua або halyna.v.lazko@lpnu.ua

3. Отримання документів

Термін підписання та отримання документів  за умови їхнього належного оформлення становить два робочі дні (в особливих випадках – три робочі дні); у іншому випадку документи повертаються на доопрацювання.

Оновлено 9 місяців 3 тижні тому