Польський уряд надає стипендії для молодих українських науковців

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка стипендійної програми

Уряд Польщі надає можливість українським науковцям отримати стипендії, щоб захистити наукову роботу з історії, міжнародних відносин, політології, журналістики, соціології, етнології, культурознавства, суспільної психології, менеджменту, права або суміжних дисциплін в одному з польських університетів.

Щомісячна стипендія розміром 1500 злотих покриває витрати на проживання, харчування та страховку. Стипендіальну програму курує Центр східноєвропейських студій Варшавського університету й фінансуватиме уряд Польщі.

Стипендіати впродовж 10 місяців зможуть працювати над своїм дослідженням, відвідувати профільні лекції та вдосконалювати польську мову.

Участь у конкурсі можуть узяти українські науковці віком до 35 років, які не були на стажуваннях чи стипендіях у Польщі, володіють польською та англійською мовами, мають диплом бакалавра, магістра або працюють над дисертацією, обізнані в загальній проблематиці своєї дисципліни, зокрема періоду XIX–XX століть і мають наукові досягнення й активну громадську позицію, тож зможуть застосувати здобуті знання в Україні.

Подати документи для участі учасники можуть особисто або поштою на адресу Посольства Польщі в Києві або Генерального консульства Польщі у Львові з поміткою на конверті «Scholarship Programme for Young Scientists» або надіславши на електронну адресу stypendia.studium@uw.edu.pl.

Прийом документів триватиме до 1 березня 2021 року. Програма розпочнеться 1 вересня 2021 року.

Докладніше – на сайті стипендіальної програми