Колегія та профбюро студентів Інституту комп'ютерних технологій, автоматики та метрології

Голова Колегії та профбюро студентів: Сорока Соломія
Заступник голови: Гунька Адріан
Заступниця голови: Грицай Ірина

Колегія та профбюро студентів – це благодійна некомерційна організація, яка об’єднує активну молодь із спільними інтересами, допомагає, захищає права студентів та представляє свій інститут в університетських подіях. Організовує заходи для насиченого студентського життя.

Під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України Колегія та профбюро студентів бере участь та організовує збори на потреби військових і передає зібрані кошти із заходів на підтримку Збройних Сил України.

У нас функціонує 2 основних відділи:

• Інформаційний (соціальні мережі, копірайтинг, дизайн та відео);
  • Проєктний (спортивний, книжковий, IT, кіберспортивний, ігровий та інші).

Колегія та профбюро представляє інститут на спортивних змаганнях, масштабних фестивалях таких як «Осінь Політехніки», «Весна Політехніки» та багатьох інших подіях.

Долучайся до Колегії та профбюро студентів ІКТА, щоб:

• Розбавити студентські будні;
  • Розкрити та реалізувати свій потенціал;
  • Розвинути лідерські навички та креативність;
  • Знайти нові знайомства;
  • Допомагати іншим студентам;
  • Показати свої таланти та поділитись досвідом;
  • Займатися волонтерською діяльністю та допомагати військовим.

Отож, це твій досвід, самопізнання та самореалізація, адже профбюро дає можливість прокачати свої навички, розширити свій нетворкінг, а також знайти нові знайомства серед більш досвідчених членів Колегії та профбюро.

Щоб долучитися до нашої команди, пишіть нам у соціальні мережі. Ми із задоволенням чекаємо зустрічі з тобою у своїх лавах, щоб разом творити історію ІКТА.

Оновлено 1 тиждень 5 днів тому