Колегія та профбюро студентів Інституту хімії та хімічних технологій

Голова Колегії та профбюро студентів: Колодзєйчик Марта
Заступник голови: Савула Вікторія

Відділи Колегії та профбюро студентів ІХХТ:

1. Івент відділ;
  2. Соціальний відділ;
  3. SMM відділ;
  4. Волонтерський відділ.

Колегія та профбюро студентів ІХХТ виконують наступні ключові функції:

1. Представництво студентських інтересів.
    Ми створюємо механізми для висловлення потреб та поглядів студентів. Ми збираємо зворотний зв'язок від студентської громади та вносимо пропозиції щодо покращення умов, які безпосередньо стосуються студентського життя.
  2. Організація заходів та програм.
    Ми відповідаємо за планування та проведення різноманітних заходів для студентів, таких як конференції, семінари, культурні заходи, спортивні турніри, благодійні акції.
  3. Підтримка соціального життя.
    Створюємо можливості для соціальної взаємодії, що сприяє формуванню студентської спільноти та підтримує різноманітні інтереси студентів, організовуючи клуби, гуртки, тематичні зустрічі.

Приєднуйтеся до нас, щоб:

• Виразити свої ідеї та думки;
  • Бути частиною змін;
  • Розвиватися та зустрічати нових людей.
Оновлено 1 тиждень 6 днів тому