Найчастіші запитання та відповіді на них

Шановні, випускники, будь ласка, перегляньте поширені запитання та відповіді, наведені нижче. Для отримання додаткової допомоги сконтактуйте з нами (надішліть електронний лист на адресу graduate@lpnu.ua).

Як університет здійснює роботу з випускниками?

Львівська політехніка розпочала активну роботу в новому для себе напрямі — налагодження співпраці з випускниками. Така потреба виникла давно, однак саме Форум випускників 2018 року довів її двосторонність: не лише університету необхідна підтримка «ззовні», а й випускники бачать для себе перспективи від співпраці.

Тож група зв’язків з випускниками об’єднує зусилля, аби сформувати спільноту політехніків, яка зможе творити великі речі та реалізовувати своє прагнення у розвитку. Робота з випускниками передбачає розроблення комплексу заходів, серед яких масштабний Форум випускників, різноманітні дискусії, зустрічі зі студентами, а також розвиток проєктів, націлених на покращення альма-матер.

Чи є у Львівській політехніці Асоціація випускників?

Асоціація є добровільною, неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує випускників, викладачів, друзів Львівської політехніки. Завданнями Асоціації є: підвищення престижу Політехніки як провідного навчального закладу світового рівня; збереження та забезпечення наступності в традиціях та духовних цінностях поколінь Політехніки; зміцнення відносин партнерства, товариства і дружби між членами Асоціації та представниками різних країн світу; розширення зв’язків і відносин Асоціації з підприємствами, їхніми об’єднаннями, міжнародними організаціями України та іноземних держав.

Голова Асоціації: Павлішевський Ігор Володимирович

Як завжди бути з вами на зв’язку?

Аби ми мали вашу оновлену контактну інформацію, заповніть форму «Анкета випускника». Крім того, запрошуємо стежити за Львівською політехнікою в соціальних мережах, щоб бути в курсі новин та першими дізнаватися анонси подій.

Що таке Форум випускників і коли він відбувається?

Одним з напрямів, який підтверджує, що колишніх політехніків не буває, є масштабний Форум випускників, на який у першу суботу червня збираються усі, хто свої студентські роки пов’язав саме з нашим університетом. Форум випускників стає доброю традицією для довгоочікуваних зустрічей, активного спілкування та співпраці.

Зважаючи спершу на карантинні обмеження, продиктовані епідеміологічною ситуацією в країні, а потім – через повномасштабну війну, ми змушені були відмовитися від традиційного формату проведення Форуму випускників упродовж останніх років. Але щиро віримо, що скоро знову зможемо зустрітися і насолодитися спілкуванням одне з одним! Тому уважно стежте за анонсами на наших сторінках у соціальних мережах та на сайті Львівської політехніки. А поки — запрошуємо відчути теплу, дружню, майже родинну атмосферу Форуму випускників у 2018 та 2019 роках.

Чи можемо з колишніми одногрупниками завітати у Львівську політехніку без прив’язки до Форуму випускників?

Звісно! Пригадати найцікавіші роки своєї юності та дізнатися, чим живе сьогодні Політехніка ви, шановні випускники, можете не лише одного дня. Адже ми започаткували новий напрям — зустрічі одногрупників «Всі дороги ведуть до альма-матер».

Якщо ви бажаєте побачитися зі своїми університетськими друзями, завітати на кафедру, знову пройтися місцями, дорогими для вас з юності, або відсвяткувати ювілей випуску, рекомендуємо ознайомитися з детальнішою інформацією за посиланням.

Як отримати дублікат диплома та інші необхідні документи?

Щоб отримати дублікат диплома, дублікат додатку до диплома (виданий після 1993 року), звертайтесь, будь ласка, у студентський відділ Університету.
E-mail: students.dept@lpnu.ua
Номер(и) телефону: (032) 258-25-74

Щоб замовити архівні довідки з оцінками і годинами (взамін додатків до дипломів до 1993 року видачі), телефонуйте або пишіть в архів Університету.
E-mail: archive@lpnu.ua
Номер(и) телефону: (032) 258-26-24

Львівська політехніка має власний брендований одяг?

Так, трендові футболки та худі ви можете придбати у крамничках Університету або замовити на сайті нашого видавництва.

Де я можу знайти чи опублікувати вакансію?

Якщо ви шукаєте роботу або є роботодавцем, зацікавленим у розміщенні вакансії, відвідайте відділ студентського рекрутингу, який займається пошуком та обробкою пропозицій роботи. Радимо приєднатися до їхніх основних каналів інформування — сайт та Telegram.

Оновлено 5 місяців тому