Зустрічі випускників

Якщо ви бажаєте побачитися зі своїми університетськими друзями, завітати на кафедру, знову пройтися місцями, дорогими для вас з юності, або відсвяткувати ювілей випуску, то ця інформація для вас!

Пригадати найцікавіші роки студентського життя і дізнатися, чим живе сьогодні університет ви можете завдяки зустрічам випускників «Всі дороги ведуть до альма-матер».

Пропонуємо ознайомитися з можливостями, які допоможуть поринути в атмосферу дружніх бесід та запаморочливих спогадів.

 1. Проведення зустрічі у Львівській політехніці: можливість обрати необхідне приміщення для спілкування одне з одним
 2. Екскурсія університетом: Актова зала, Зала Захарієвича, Астрономічна обсерваторія, Музей історії Львівської політехніки, Машинна зала (можна обрати одну або кілька локацій)
  Вартість: 60 грн з особи
 3. На гостину до рідної кафедри: поспілкуватися з викладачами, пройтися знайомими коридорами, відвідати аудиторії, в яких ви провели найкращі студентські роки
 4. «Комплексний обід політехніка»: пригадати свої найулюбленіші страви разом в культовому місці зустрічей багатьох політехніків – Студентській їдальні
 5. Фото на згадку: зберегти такі цінні моменти у вашому житті
 6. Інформаційний супровід: розроблення запрошень на зустріч, поширення інформації у соціальних мережах та на сайті Львівської політехніки
 7. Печиво «Політехнічне»: захоплива історія, особливі інгредієнти (фісташки, шоколад, журавлина, лимонна і апельсинова цедри) та фірмове пакування.
  Вартість: 250 грн/коробку (коробка містить 500 г печива чотирьох видів)
  Орієнтовний термін виготовлення: 3-5 робочих днів
 8. Iміджева продукція Львівської політехніки: підкреслити вашу причетність до університетської спільноти (фірмовий одяг, книги, журнали, екоторбинки, сувеніри)

 

Як організувати зустріч випускників?

Надсилайте електронного листа за адресою graduate@lpnu.ua або
телефонуйте за номерами (032) 258-25-02; (098) 251-78-44 (Оксана)
щонайменше за 2 тижні до орієнтовної дати зустрічі

 

Все, що потрібно від вас, – це бажання зустрітися, а решту ми організуємо. До зустрічі у Львівській політехніці!

Оновлено 2 тижні 3 дні тому