Завершення приймання заяв на здобуття ОКР «Спеціаліст» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук запрошує Бакалаврів різних напрямів для продовження навчання на здобуття повної вищої освіти інформаційно-аналітичного й інформаційно-комунікаційного профілів.

Приймання заяв на здобуття ОКР «Спеціаліст» (повна вища освіта) спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» завершується 15 липня 2016 року (ауд. 212-а ІV навчального корпусу Львівської політехніки).

Перший випуск «Спеціалістів» попередньої спеціальності «Міжнародна інформація» відбувся в 2008 р.

Успішний досвід фахової підготовки «інформаційних аналітиків-міжнародників, перекладач» спеціальності «Міжнародна інформація» дозволяє запропонувати студентам кафедри поглиблення відповідних компетентностей (навички розроблення та управління проектами у сфері побудови стратегій побудови іміджу держави, іміджу політика, іміджу міжнародних організацій; розуміння своїх прав та обов’язків у відносинах, що виникають з приводу прав інтелектуальної власності; здатність використовувати сучасне програмне забезпечення для розв’язування задач у конкретній предметній області; розуміння механізмів прийняття законодавчих актів та політичних рішень у європейських інституціях; знання специфіки ведення інформаційних війн на міжнародному, регіональному та локальному рівнях та ін.) під час оптимальної професійної та практичної підготовки у межах таких основних предметів: «Інформаційний консалтинг», «Інформаційні війни», «Інтелектуальна власність», «Практикум перекладу», «Рекламні стратегії в міжнародних інформаційних відносинах».