VIII Українсько-польський науковий форум «Новий порядок денний для Європи та Європейського Союзу»

Лого форуму

18–19 травня 2023 року в рамках реалізації проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (EaP Initiative) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться VIII Українсько-польський науковий форум. Організаторами заходу є Інститут гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» (Україна) та Інститут політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща).

Цьогорічний форум із назвою «Новий порядок денний для Європи та Європейського Союзу: причини – напрями – пріоритетні цілі» має своєю метою обговорення перспективних форматів усестороннього європейського співробітництва в умовах сучасних геополітичних викликів та повномасштабної російської агресії. До участі запрошують науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади та громадянського суспільства, студентську молодь, а також усіх, хто цікавиться європейською інтеграцією та українсько-польськими відносинами.

Тематичні напрями роботи форуму

1. Вплив російської агресії на порядок денний Європи та Європейського Союзу.
  2. Перспективи розвитку східної політики ЄС в умовах сучасних геополітичних викликів.
  3. Нові формати європейської співпраці: від економіки до безпеки.
  4. Значення країн ЦСЄ у формуванні нового політичного та безпекового порядку в Європі.
  5. Роль дипломатії у врегулюванні сучасної безпекової.
  6. Українсько-польське стратегічне співробітництво в умовах сучасних геополітичних загроз.
  7. ЄС та європейські партнери у підтримці України та її повоєнного відновлення.
  8. Євроінтеграційна та євроатлантична перспектива України в контексті широкомасштабного вторгнення російської федерації.
  9. Трансформація політик країн-учасниць Східного партнерства на тлі російсько-української війни.

Форум відбудеться в онлайн-форматі. Участь у заході безоплатна. Крайній термін зголошення про участь – 5 травня 2023 року.

З докладнішою інформацією про захід і реєстраційною формою можна ознайомитися на сайті форуму та у доданому файлі.

Інформація про проєкт EaP Initiative – на його сайті у межах Порталу Львівської політехніки.