V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

Заставка конференції

Національний університет «Львівська політехніка», Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», Технічний університет – Варна (Болгарія) та інші співорганізатори запрошують взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 20–21 травня 2021 року.

До участі в конференції запрошують представників підприємств (організацій), викладачів і співробітників закладів вищої освіти, вчених, докторантів, аспірантів, студентів та всіх охочих.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Організація та моніторинг якості освітнього процесу і підготовки фахівців.
  2. Особливості і проблеми підготовки та перепідготовки фахівців.
  3. Модернізація системи управління ЗВО та забезпечення якості освітніх послуг: досвід й інновації.
  4. Взаємодія у системі «вища освіта – ринок праці».
  5. Забезпечення доступності та неперервності освіти впродовж життя (life-long learning).
  6. Ступенева система підготовки фахівців та проблеми інтеграції національних систем у світовий простір.
  7. Розроблення, впровадження та поліпшення систем управління (відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 тощо): теорія, практика, проблеми.
  8. Інструменти прозорості Європейського простору вищої освіти у забезпеченні її якості.
  9. Інформатизація та комп’ютеризація управління якістю в освіті та промисловості.
  10. Сучасні підходи в оцінюванні й забезпеченні якості продукції, послуг та персоналу.
  11. Стандартизація, оцінювання відповідності та акредитація в освіті й промисловості.
  12. Проблеми вдосконалення національної системи технічного регулювання.
  13. Метрологія та метрологічне забезпечення в промисловості.
  14. Безпека продукції (процесів, послуг) для життя, здоров’я та майна громадян, охорона довкілля та безпека народногосподарських об’єктів.
  15. Поліпшення техніко-економічних показників виробництва, систем збирання, опрацювання й ефективного використання техніко-економічної інформації, створення нормативної бази ресурсозберігальних технологій.

Конференція відбудеться з використанням Microsoft Teams. Детальніша інформація буде надіслана всім учасникам у травні, перед проведенням конференції.

Крайній термін подання заявок і тез доповідей – 1 травня 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції