Семінари з питань можливостей платформи Web of Science та її ефективного використання

У Національному університеті «Львівська політехніка» фахівець з наукометричних ресурсів Thomson Reuters, к.б.н. Ірина Тихонкова проведе семінари з питань можливостей платформи Web of Science та її ефективного використання.

  • 14 вересня 2016 року – семінар «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень»
    Місце і час проведення: 210 ауд. головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12), 1400 1530 (оголошення у прикріпленому файлі).
  • 15 вересня 2016 року – інтенсивний, практичний семінар «Ефективне використання комплексу ресурсів Web of Science у науковій діяльності»
    Місце і час проведення: 210 ауд. головного корпусу Львівської політехніки (м. Львів, вул. С. Бандери, 12), 1000 1600.

Для участі в семінарі потрібно зареєструватися на http://everum.org.ua/.

Учасники, що зареєструються до 13 вересня і відвідають навчання, отримають від компанії Thomson Reuters сертифікат про проходження семінару тривалістю 6 академічних годин.

Третина семінару буде практичною роботою, тому бажано мати ноутбук.

На семінарі «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень» буде розглянуто практичні питання роботи з інформаційними ресурсами Thomson Reuters: інформаційну платформу Web of Science її основну колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичні інструменти Journal Citation Report (JCR) та Essential Science Indicators (ESI), програму для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікатори науковця ResearcherID та ORCID.

Семінар «Ефективне використання комплексу ресурсів Web of Science у науковій діяльності» розрахований на користувачів Web of Science, які бажають поглибити знання з наукометрії, розібратися у тонкощах застосування розширених можливостей платформи, визначити особливості добору видання для публікації, написання та оформлення статті, видавничого процесу, поширення наукової інформації.

Цільова аудиторія семінарів – науковці, аспіранти, студенти та бібліотекарі.

Нагадуємо, що Національний університет «Львівська політехніка» має доступ до наукометричної платформи Web of Science корпорації Thomson Reuters. Доступ надається з локальної мережі Університету за посиланням http://webofscience.com, без додаткового логіна і пароля.