Презентація міжнародної програми Mitacs Globalink Research Internship у Львівській політехніці

Презентація програми Mitacs Globalink Research Internship

13 вересня 2018 року в аудиторії 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація програми Mitacs Globalink Research Internship.

Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня до вересня кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Організатори запрошують студентів Львівської політехніки відвідати презентацію і дізнатися більше про Mitacs Globalink. Початок о 16:00.

Анкета для реєстрації