Панельна дискусія «Українська на всіх континентах світу» з нагоди Дня української писемності та мови

Заставка заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у панельній дискусії «Українська на всіх континентах світу». Захід відбудеться з нагоди Дня української писемності та мови 5 листопада 2021 року у змішаному форматі: офлайн (головний корпус Національного університету «Львівська політехніка») та онлайн (платформа Zoom). Початок о 15:00 за київським часом.

Панельна дискусія «Українська на всіх континентах світу» відбудеться в межах Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?» – серії онлайн-подій для обміну думками, дискусій і напрацювання нових ідей щодо промоції України й української мови за кордоном. Це вже п’ятий захід у межах бієнале, на якому організатори разом із науковцями, викладачами та вчителями, громадськими діячами та українцями з усього світу обговорюватимуть питання функціонування української мови у світі. Цього разу увагу зосередять на діяльності вищих українознавчих студій та говоритимуть про:

• запит на вивчення української мови за кордоном;
  • стан і перспективи розвитку українознавчих студій;
  • співпрацю з Україною.

Для участі у панельній дискусії потрібно зареєструватися до 29 жовтня.

Контактна особа – Оксана Трумко, тел.: 0674542162, е-mail: congress@miok.lviv.ua.