Онлайн-подія «Український освітній всесвіт 2.0» для тих, хто цікавиться вивченням української мови

Афіша заходу

Онлайн-подія «Український освітній всесвіт 2.0» для освітян з цілого світу та усіх, хто цікавиться вивченням української мови, відбудеться 19 листопада 2021 року. У її межах заплановані презентація оновлень однойменного порталу та вебінар «Онлайн-ресурси з вивчення української мови як іноземної в умовах нових викликів».

На події ви дізнаєтеся, які нові технічні можливості з’явилися на порталі «Український освітній всесвіт» для поліпшення комунікації, обміну ідеями та методичними напрацюваннями українських освітян, а також познайомитеся із командою модераторів порталу, до складу якої увійшли найкращі педагоги з різних країн світу.

Під час вебінару відбудеться експертна дискусія про те, як організувати та провести заняття з української мови як іноземної онлайн; які навчально-методичні ресурси варто використати; які особливості створення навчальних матеріалів, призначених для використання в умовах дистанційної роботи тощо.

Зазначимо, що оновлення на порталі МІОК зміг реалізувати завдяки фінансовій підтримці Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

До участі у заході запрошено:

  • Олега Матвійківа, першого проректора Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олега Паску, директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації;
  • Ірину Ключковську, директорку Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Оксану Левицьку, голову Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців.

На вебінарі дискутуватимуть:

  • Уляна Плавущак-Підзамецька (Канада), наукова співробітниця Лабораторії освітньої інформатики Технологічного університету Онтаріо, докторантка Школи освіти Університету Глазго;
  • Ганна Швець (Україна), докторка педагогічних наук, доцентка кафедри української та російської мов як іноземних Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Галина Барляк (Італія), керівниця Центру вивчення та плекання української мови «Зернятко»;
  • Назар Данчишин (Україна), провідний філолог МІОКу.

Подія відбудеться онлайн. Участь безоплатна. Усі охочі отримають сертифікати.

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму.

Подія у фейсбуці

За деталями звертайтеся на e-mail congress@miok.lviv.ua. ЗМІ просимо звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (067 540 56 33).

Довідка

МІОК – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», заснований у 1992 році.

МІОК працює для розбудови і зміцнення співпраці між Україною та її діаспорою у сфері освіти, культури, для поширення знань про світове українство, досліджує міграційні процеси, створює інноваційний інтелектуальний продукт для вивчення та популяризації української мови у світі.

Партнерами МІОКу є Світовий Конґрес Українців, Світова Федерація Українських Жіночих Організацій, численні українські громади за кордоном, а також відомства державної влади, Церква, освітні та наукові інституції, медіа та ін.