Міжнародна наукова конференція у галузі хімії та споріднених наук «EastWest Chemistry Conference 2018»

EastWest Chemistry Conference 2018

Кафедра органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» і Турецьке Хімічне Товариство запрошують взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «EastWest Chemistry Conference 2018», основна мета якої – об’єднання фахівців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу і Заходу, формування нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.

Конференція проходитиме в Національному університеті «Львівська політехніка» 10–12 жовтня 2018 року.

На конференції передбачено пленарні, секційні та стендові доповіді з таких проблем:

1. Органічний синтез та полімерний синтез, модифікація міжфазних поверхонь (спеціальна сесія, присвячена 200-літтю Національного університету «Львівська політехніка»)
  2. Фізична і біофізична хімія
  3. Неорганічний синтез
  4. Аналітична хімія
  5. Хімія навколишнього середовища, біосенсори
  6. Харчова хімія та хімія харчових добавок
  7. Хімічна освіта
  8. Хімічні технології та промисловість

Для участі у роботі конференції необхідно до 13 серпня 2018 року зареєструватися на сайті конференції та надати абстракт доповіді.

Разом з EastWest Chemistry Conference 2018 відбудеться EastWest Chemistry Conference 2018 для молодих учених, яка надає змогу молодим дослідникам прослухати доповіді запрошених науковців.

Сайт конференції «EastWest Chemistry Conference 2018»

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції